Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz
tel. 22 290 44 11
biuro@printprint.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt w godz. 9.00 - 18.00

PRINTPRINT GROUP SP. Z O.O. SP. K.
ul. Piłsudskiego 18
05-091 Ząbki
NIP: 125 169 86 42

Zobacz na mapie

Formularz kontaktowy

UWAGA!

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w trosce o Państwa oraz nasze bezpieczeństwo informujemy że obsługa w punkcie stacjonarnym została ograniczona do odwołania.

Zamówienia można złożyć poprzez naszą stronę www.printprint.pl; wysyłając wiadomość mail, lub w przypadku dużych plików używając wetransfer.com

Wzywamy do zachowania szczególnych środków ostrożności, dlatego przy odbiorze zamówienia prosimy o zastosowanie poniższych zasad:
Prosimy w miarę możliwości o składanie zleceń telefonicznie i online. Prosimy o kierowanie się do punktu obsługi osobiście TYLKO w wyjątkowych sytuacjach.


ODBIOR I DOSTAWA PRAC!


Z uwagi na ochronę zdrowia odbiór i dostawa zamówień odbywać się będzie wyłącznie przed budynkiem, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu przybycia naszego kuriera. Nasi pracownicy mają zakaz wchodzenia do obiektów.

Za wyżej opisane utrudnienia z góry przepraszamy, jednocześnie liczmy na zrozumienie, gdyż sytuacja podyktowana jest jedynie dobrem nas wszystkich.