Płatność online

Za pomocą poniższego formularza możesz zapłacić on-line za usługi i produkty.
Przed dokonaniem zapłaty skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.
UWAGA!

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w trosce o Państwa oraz nasze bezpieczeństwo informujemy że obsługa w punkcie stacjonarnym została ograniczona do odwołania.

Zamówienia można złożyć poprzez naszą stronę www.printprint.pl; wysyłając wiadomość mail, lub w przypadku dużych plików używając wetransfer.com

Wzywamy do zachowania szczególnych środków ostrożności, dlatego przy odbiorze zamówienia prosimy o zastosowanie poniższych zasad:
Prosimy w miarę możliwości o składanie zleceń telefonicznie i online. Prosimy o kierowanie się do punktu obsługi osobiście TYLKO w wyjątkowych sytuacjach.


ODBIOR I DOSTAWA PRAC!


Z uwagi na ochronę zdrowia odbiór i dostawa zamówień odbywać się będzie wyłącznie przed budynkiem, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu przybycia naszego kuriera. Nasi pracownicy mają zakaz wchodzenia do obiektów.

Za wyżej opisane utrudnienia z góry przepraszamy, jednocześnie liczmy na zrozumienie, gdyż sytuacja podyktowana jest jedynie dobrem nas wszystkich.