Praca

Firma obecnie poszukuje specjalistów na niżej wymienione stanowiska:

Pracownik do punktu xero

Opis stanowiska pracy

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność, otwartość i komunikatywność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo Jazdy kat B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów Corel DRAW, oraz AutoCAD
  • doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2-letnie

CV ze zdjęciem, w formacie PDF prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
W temacie maila proszę wpisać: Pracownik do punktu xero

Przedstawiciel Handlowy

  • budowanie silnej pozycji produktów na powierzonym terenie,
  • realizowanie planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • rozwijanie sprzedaży i umacnianie relacji z klientami,
  • prowadzanie działań promocyjnych wśród klientów firmy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz produktów.
  • Kompetencje wymagane
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość branży poligraficznej

W temacie maila proszę wpisać: Przedstawiciel Handlowy

Specjalista ds. Marketingu

  • Współtworzenie strategii działań marketingowych i PR,
  • Budowanie wizerunku organizacji w kanałach internetowych oraz mediach,
  • Zwiększenie obecności firmy w Internecie poprzez tworzenie ukierunkowanych kampanii sprzedażowych i wizerunkowych oraz analiza efektywności tych działań
  • Przygotowanie komunikacji do Klientów (e-mailing, list, )
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale marketingu lub PR

W temacie maila proszę wpisać: Specjalista ds. Marketingu

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, urządzenie mobilne do obsługi klientów w terenie,
  • szkolenia produktowe oraz branżowe,
  • wsparcie poprzez szkolenia dla klientów.