Dostawa

  • odbiór osobisty w placówce PrintPrint Group (ul. Piłsudskiego 18; 05-091 Ząbki) - 0,00 zł
  • przesyłka kurierska - 9,99 zł netto (dopłata 5,00 zł za przesyłkę za pobraniem)
  • dostawa przez kierowcę PrintPrint Group (Warszawa i okolice) - 15,00 zł netto.

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 zł netto DOSTAWA GRATIS. 

UWAGA!

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w trosce o Państwa oraz nasze bezpieczeństwo informujemy że obsługa w punkcie stacjonarnym została ograniczona do odwołania.

Zamówienia można złożyć poprzez naszą stronę www.printprint.pl; wysyłając wiadomość mail, lub w przypadku dużych plików używając wetransfer.com

Wzywamy do zachowania szczególnych środków ostrożności, dlatego przy odbiorze zamówienia prosimy o zastosowanie poniższych zasad:
Prosimy w miarę możliwości o składanie zleceń telefonicznie i online. Prosimy o kierowanie się do punktu obsługi osobiście TYLKO w wyjątkowych sytuacjach.


ODBIOR I DOSTAWA PRAC!


Z uwagi na ochronę zdrowia odbiór i dostawa zamówień odbywać się będzie wyłącznie przed budynkiem, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu przybycia naszego kuriera. Nasi pracownicy mają zakaz wchodzenia do obiektów.

Za wyżej opisane utrudnienia z góry przepraszamy, jednocześnie liczmy na zrozumienie, gdyż sytuacja podyktowana jest jedynie dobrem nas wszystkich.